katalog stron
dodaj stronę wyróżnione strony nowe strony w katalogu regulamin katalogu stron reklama w katalogu stron

Twoje konto

 

poprzedni link

pko-inteligo.eu

następny link

kredyty-mieszkaniowe24.pl


 
kredyt-mieszkaniowy.pl

Kredyt mieszkaniowy.pl

Wybierz kredyt hipoteczny, którym sfinansujesz zakup swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Zobacz sprawdzone oferty w Kredyt mieszkaniowy.pl.

słowa kluczowe dla tej strony:

hipoteczny mieszkaniowy kredyt santander consumer bank ge money dom millennium bph bz wbk mbank multibank

kredyt-mieszkaniowy.pl

zawartość strony

Bank Millennium

możliwość wcześniejszej spłaty kredytu - bez opłat w sytuacji, gdy wcześniejszą spłata następuje po okresie 3 lat kredytowania, a także w ciągu pierwszych 3 lat, gdy suma nadpłat nie przekracza 30% przyznanej kwoty kredytu.

PKO BP

oszczędnościami gromadzonym na Rachunku Oszczędnościowo - Rozliczeniowym pozwala na obniżenie płaconych odsetek. Aby z niego skorzystać wystarczy posiadać rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy oraz ustalić wspólnie z PKO BP limity (górny i dolny) na ROR. Bilansowanie kredytu oszczędnościami działa w sposób następujący:

Bank BGŻ

cena zakupu/budowy mieszkania lub domu nie może przekraczać średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych, obowiązującego dla gminy, na terenie której znajduje się kredytowana nieruchomość. Wskaźniki publikowane są na stronie internetowej Banku Gospodarstwa Krajowego.

mBank

eKONTO i kredyt hipoteczny to części Twojego planu finansowego - mPLANU. W ramach mPLANU możesz zadecydować, jaka część pieniędzy, które aktualnie znajdują się na eKONCIE ma zmniejszyć (bilansować) kwotę kredytu, od której naliczane są odsetki. Jest to możliwe dzięki unikalnemu mechanizmowi środków bilansujących. Przeznaczając wolne środki na bilansowanie kredytu zyskujesz znacznie więcej niż gdybyś umieścił je na lokacie terminowej!

GETIN Bank

zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym i pierwotnym; wykup mieszkania od gminy bądź spółdzielni mieszkaniowej; budowa domu systemem gospodarczym lub z deweloperem; remont, modernizacja i wykończenie lokalu mieszkalnego, adaptacja pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne; refinansowanie kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w innych bankach; zakup działki przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe

Expander

Skorzystaj z pomocy doradców Expandera i porównaj kredyty mieszkaniowe z ofert aż 23 banków. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańszy kredyt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Korzystając z bezpłatnych usług doradcy szybko i bez problemu załatwisz wszystkie niezbędne formalności potrzebne do uzyskania najlepszego kredytu mieszkaniowego.

Komentarze


Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

OCEŃ


 

ALL RIGHTS RESERVED DOGMAT SP. Z O.O.

 

 

katalog stron

 

Strona główna katalogu stron portal pogodzinach